املاک لواسان

اصطلک لواسان یا عسلک لواسان
املاک لواسان

املاک لواسان | اصطلک لواسان یا عسلک لواسان

اصطلک لواسان یا عسلک لواسان

اصطلک لواسان یا عسلک لواسان
املاک لواسان

با معرفی یکی دیگر از محله های لواسان با املاک لواسان همراه باشید.

اصطلک لواسان یا عسلک لواسان

اصطلک نام یکی از محله های لواسان است که در هنگام ورود به لواسان اولین محله سمت چپ قرار گرفته است، که بر روی دامنه کوه ، خانه ها ساخته شده است .

اصطلک یا عسلک به طور رسمی با نام اویسی ثبت گردیده است .

این محله در کنار بلوار امام خمینی شهر لواسان و در امتداد بلندا و و دامنه کوه ورجین قرار دارد که به همراه محله های مجاور نوشانی و توک مزرعه مرتفع ترین محله های شهر لواسان هستند و در ارتفاع دوهزار متر از سطح دریا قرار گرفته اند.

خانه های این محله ی ویلایی با طراحی خاص خیره کننده به طور عام لاکچری می باشد . دید این محله عالی و مشرف به کل شهر لواسان و سد لتیان می باشد . به قول اکثر مردم لواسان این محله یکی از بهترین محله های لواسان  می باشد .

درباره املاک لواسان

املاک لواسان از معتبرترین مشاور املاک لواسان میباشد که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به صورت تخصصی در خرید و فروش ویلا در لواسان و خرید و فروش زمین و آپارتمان در لواسان شروع کرده و در حال حاضر با تعداد زیادی پیشنهاد خرید و فروش ملک در لواسان و حتی معاوضه باغ ویلا زمین و آپارتمان در لواسان آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان میباشد.

مدیریت و پرسنل  املاک لواسان تمام تلاش خود را برای انجام معامله ملک ی منصفانه و خداپسندانه با تلاش برای حفظ حقوق خریدار ملک و فروشنده ملک مینمایند و تعهد میدهند که در این راستا از هیچ کوششی دریغ ننمایند .

برای سپردن موارد خرید و فروش ملک در لواسان کوچک و بزرگ فشم نیکنامده شمشک آبسرد چهارباغ و کلیه نواحی لواسان میتوانید با املاک لواسان در ارتباط باشید .

املاک لواسان

درباره‌ی پشتیبان لاین استور مداحی

همچنین ببینید

سبو بزرگ لواسان | املاک لواسان

املاک لواسان | سبو بزرگ لواسان

سبو بزرگ لواسان | املاک لواسان  در این مطلب از سایت املاک لواسان می پردازیم …

یک نظر

  1. اصطلک یا عسلک به طور رسمی با نام اویسی ثبت گردیده است .

    این برام جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *