املاک لواسان

املاک لواسان | توک مزرعه لواسان

توک مزرعه لواسان

توک مزرعه لواسان


 

در این مطلب از سایت املاک لواسان با توک مزرعه یا ترک مزرعه آشنا خواهیم شد .

توک مزرعه لواسان : وقتی وارد لواسان می شویم دومین محله در سمت چپ قرار گرفته است .

این محله یکی از محله های ویلانشین شهر لواسان در شهرستان شمیرانات استان تهران می باشد. این محله در بلندا و دامنه کوه ورجین قرار گرفته است که به همراه محله های مجاورش مرتفع ترین محله های شهر لواسان می باشد .

بسیاری از مناطق کوهستانی که در ارتفاعات و بلندی های شهر لواسانات وافع شده اند ، در گویش محلی این منطقه توک یا توکه خوانده می شود که به معنای نوک یا بلندی می باشد و نمونه آن در چند نمونه شهر ، در حوالی سد لیتان در محله های نجارکلا ناران و کلاک همچنان با این اسامی مشهور هستند . محله ی مسکونی توک مزرعه که در بلندای کوه ورجین قرار گرفته و در گذشته نیز دارای مزارع و باغ های مرتفع بوده ، به همین صورت توک مزرعه نام گذاری شده است .

 

درباره املاک لواسان

املاک لواسان از معتبرترین مشاور املاک لواسان میباشد که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به صورت تخصصی در خرید و فروش ویلا در لواسان و خرید و فروش زمین و آپارتمان در لواسان شروع کرده و در حال حاضر با تعداد زیادی پیشنهاد خرید و فروش ملک در لواسان و حتی معاوضه باغ ویلا زمین و آپارتمان در لواسان آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان میباشد.

مدیریت و پرسنل  املاک لواسان تمام تلاش خود را برای انجام معامله ملک ی منصفانه و خداپسندانه با تلاش برای حفظ حقوق خریدار ملک و فروشنده ملک مینمایند و تعهد میدهند که در این راستا از هیچ کوششی دریغ ننمایند .

برای سپردن موارد خرید و فروش ملک در لواسان کوچک و بزرگ فشم نیکنامده شمشک آبسرد چهارباغ و کلیه نواحی لواسان میتوانید با املاک لواسان در ارتباط باشید .

املاک لواسان

درباره‌ی پشتیبان لاین استور مداحی

همچنین ببینید

سبو بزرگ لواسان | املاک لواسان

املاک لواسان | سبو بزرگ لواسان

سبو بزرگ لواسان | املاک لواسان  در این مطلب از سایت املاک لواسان می پردازیم …

۲ نظر

  1. عکس دیگه ندارین از توک مزرعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *