املاک لواسان

قاضی آباد املاک لواسان
قاضی آباد املاک لواسان

املاک لواسان | قاضی آباد لواسان

قاضی آباد لواسان


با معرفی قاضی آباد یا قاضی با ، در سایت املاک لواسان همراه باشید.

قاضی آباد لواسان
قاضی آباد لواسان

 

قاضی آباد در کنار بلوار امام خمینی شهر لواسان و متصل به محله ناران و نارکلای بالا و مابین آن دو قرار دارد که به صورت رسمی دارای سنگ ثبتی است و در گفتار عامیانه به نام فاضی با ، معروف گردیده است.

در این مرحله پارک بزرگ و زیبایی به اسم پارک قاضی  آباد احداث شده است ، که از یک سمت به خیابان پیام در محله نجارکلا و از طرف دیگر به محله ناران مجاورت و وسعت دارد.

این پارک به وسیله پل عابر پیاده به پارک دیگری در سمت شمال محله قاضی با آن طرف بلوار متصل شده است . که ماهیت آن وجود آبنما و رودخانه مصنوعی زیر محل گذر مردم و آلاچیق نصب شده است .

پل قاضی آباد لواسان


 

درباره املاک لواسان

املاک لواسان از معتبرترین مشاور املاک لواسان میباشد که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به صورت تخصصی در خرید و فروش ویلا در لواسان و خرید و فروش زمین و آپارتمان در لواسان شروع کرده و در حال حاضر با تعداد زیادی پیشنهاد خرید و فروش ملک در لواسان و حتی معاوضه باغ ویلا زمین و آپارتمان در لواسان آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان میباشد.

مدیریت و پرسنل  املاک لواسان تمام تلاش خود را برای انجام معامله ملک ی منصفانه و خداپسندانه با تلاش برای حفظ حقوق خریدار ملک و فروشنده ملک مینمایند و تعهد میدهند که در این راستا از هیچ کوششی دریغ ننمایند .

برای سپردن موارد خرید و فروش ملک در لواسان کوچک و بزرگ فشم نیکنامده شمشک آبسرد چهارباغ و کلیه نواحی لواسان میتوانید با املاک لواسان در ارتباط باشید .

املاک لواسان

درباره‌ی پشتیبان لاین استور مداحی

همچنین ببینید

سبو بزرگ لواسان | املاک لواسان

املاک لواسان | سبو بزرگ لواسان

سبو بزرگ لواسان | املاک لواسان  در این مطلب از سایت املاک لواسان می پردازیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *